Termální lázně Pápa - Camping Pápa

7. března 2019

Camping Pápa  je jedním z nejmodernějších kempů v Evropě vůbec.

V časopisu CARAVANING byl Thermal Camping Papa v edici 08/2017 na 2.místě 10 nejlepších kempů v Evropě . Thermal Camping Pápa byl oceněn v roce 2018 s nejvyšším oceněním „Nejlepší místo v Maďarsku.“ Kemp nabízí aktivity pro mladé rodiny nebo rodiny s domácím mazlíčkem.

Součástí kempu je hřiště cca 100 m2, kde se také konají sezónní akce, jako např. během Veliknoc či letních prázdnin. Součástí kempu je také výborná restaurace, která nabízí lokální kuchyni a vybrané večeře pro mlsné jazýčky. Součástí kempu je také velká budova situovaná ve středu kempu s luxusními sociálními zařízeními. Velký počet wc i sprch zajišťujících maximální soukromí. Samozřejmostí je také velká kuchyně s dostatkem vařičů a dřezů. Dřezy jsou také z venkovní části budovy, tak aby poskytli co největší komfort co největšímu počtu kempařů.

Stání v kempu je rozděleno do jednotlivých polí ohraničených keříky o velikosti cca 7 x 7 m. Na každé parcele je k dispozici přípojka na el.energii, vodu a odpad. Šedivá voda lze vypustit na centrálním kanále před kempem, kde je k dispozici malé servisní místo pro načerpání vody a vylití vody šedivé do kanálu, dle ekologických zásad všech správných kempařů.

 

Za příplatek lze získat výrazně zlevněné vstupenky do Thermálních lázní Pápa v sousedství kempu. Návštěva termálních lázní jistě stojí za to. Lázně obsahují velký venkovní areál s teplou termální vodou, divokou řeku, dětské brouzdaliště, venkovní plavecký bazén a bázén s tobogány. Vnitřní bazény najdete ve dvou halách. Menší hala je starší, najdete zde sportovní bazén a bazén pro neplavce s hloubkou cca 1 m a malé brouzdaliště. Větší hala je zařízena ve stylu nejmodernějších thermálních lázní. Je spoje s venkovním bazénem, jsou zde klidové ostrůvky, stejně tak masážní prvky. Najdete zde také 2 tobogány a dětské brouzdaliště, divokou řeku a spoustu dalšího. Součástí Thermálních lázní Pápa jsou také samotné lázně s masážními procedurami.

 

Autor: Zdeněk Kompert - ahoj@topdovca.cz

facebook