Postup rezervace obytných vozů

 1. Připravili jsme pro vás jedinečný způsob rezervace obytného vozu pro vaše cesty. Po letech zkušeností jsme usoudili, že termín vaší dovolené je to hlavní co vás zajímá. Zvolte si tedy nejdříve termín, který vám nejvíce vyhovuje. Náš systém vám sám nabídne vozy, které jsou v zadaném termínu ještě volné. Pokud už není volný žádný z našich vozů máte možnost si prohlédnout kalendáře každého z vozů a termín upravit dle dostupnasti preferovaného vozu.
 2. Z nabídky dostupných vozů si vyberte ten, který vám nejvíce vyhovuje. Myslete především na to, kolik osob bude ve voze cestovat. Pamatujte, že každý cestující musí mít své sedadlo pro jizdu vybavené bezpečnostním pasem, včetně malých dětí! Je totiž poměrně běžné, že v obytném voze se komfortně vyspí i více osob, než v něm může cestovat.
 3. Nabízené vozy můžete navíc pohodlně filtrovat podle základního typu vozu. Kromě obytných vozů nabízíme vícemístné dodávky i osobní vozy.
 4. Pokud zvolíte termín vaší cesty máte okamžitě přehled o tom, kolik vás pronájem vybraného vozu v uvedeném termínu bude stát. Dokonce i pokud se rozhodne původně preferovaný vůz změnit za jiný z naší nabídky systém vám sám nabízenou cenu automaticky přepočítá podle platného ceníku právě vybraného vozu. Všechny ceny se zobrazuji včetně DPH a všech povinných poplatků. Nic vám netajíme a nic vás tak nepřekvapí.
 5. Už v základní ceně jsou naše vozy velice komfortně a podle slov našich spokojených zákazníků, nadstandardně vybaveny. Povinná výbava, kompletně vybavená kuchyň a technické nezbytnosti pro komfortní cestování s obytným vozem jsou samozřemostí. Kromě toho vždy v našich vozech najdete spoustu dalších drobných a jistě příjemných překvapení a "spotřebního" materiálu.
 6. Chete-li si však vaši DOVČU v obytňáku opravdu užít nezapomeňte se také seznámit s naší širokou nabídkou příslušenství. Toužíte vyzkoušet třeba paddleboard nebo elektrickou koloběžku? Nezapomeňte si je zatržením přidat! Prohlédněte si naši kompletní nabídku příslušenství kliknutím na "Zobrazit více". Upozorňujeme, že podle tohoto seznamu vůz následně připravujeme. Nezatrhnete-li si tedy například kempingový nábytek, dolévací konev nebo "pytel" na jízdní kola ve voze je pak opravdu nenajdete. Zvažte ale předem, co budete opravdu potřebovat, nebo nás kontaktujte. Rádi vám s volbou příslušenství poradíme. Pamatujte na to, že každé klilo navíc se v obytném voze počítá!
 7. Detail vozu si prohlédněte opravdu pečlivě! Seznamte se s jeho technickým vybavením a vnitřním uspořádáním. Pokud vůz vyhovuje vašim potřebám přejděte k rezervaci. Nechcete-li se detaily vozu příliš zabývat, můžete tlačítkem "Rychle rezervovat" přejit k rezervaci rovnou.
 8. Po stisknutí tlačitek "Rezervovat" nebo "Ryhle rezervovat" se zobrazí formulář, který vás vyzve k zadání několika základních údajů a vyjádření nezbytných souhlasů, abychom vás mohli co nejdříve kontaktovat. Při vyplňování těchto údajů buďte, prosíme, opravdu pečliví. Pokud se spletete jak v telefoním čísle, tak i v e-mailové adrese, nemáme žádnou možnost jak vás kontaktovat!
 9. Před odesláním nezávazné rezervace si také pozorně přečtěte naše "Všeobecné obchodní podmínky", které jsou následně i součástí Smlouvy o pronájmu, kterou budete podepisovat.
 10. Následně vám bude zaslána automaticky generovaná zpráva, která vám potvrdí, že jsme vaši rezervaci přijali.
 11. Pokud jste zadali alespoň jeden z kontaktních údajů správně, nezbývá než vyčkat dokud vám rezervaci závazně nepotvrdíme. Na vaše nezávazné rezervace se snažíme odpovídat tak brzy, jak je to jen možné. Z pravidla odpovídáme následující pracovní den mezi 8.- 17. hodinou.
 12. Po vyjádření souhlasu obou zůčastněných stran vám bude doručena výzva k platbě (proforma, proforma faktura) na jejíž základě provedete úhradu rezervační zálohy. S úhradou rezervační zálohy nijak neotálejte. Vaše rezervace se stává závaznou až v okamžiku připsání prostředků na náš účet.
 13. Po připsání rezervační zálohy na náš účet vám jako potvrzení zašleme daňový doklad a rezervovaný termín vyznačíme ve veřejném kalendáři zvoleného vozu jako nedostupný.
 14. Zanedlouho po provedení závazné rezervace vás požádáme o zaslání skenů (kopii nebo fotografií) 2 dokladů totožnosti. Zpravidla jsou to občanský průkaz nebo cestovní pas a řidičský průkaz a to vždy z obou stran.
 15. Po obdržení skenů dokladů vložíme získané údaje do návrhu Smlouvy o pronájmu, který vám, spolu s dalšími dokumenty (pojistnými podmínkami, předávacím protokolem a dalšími) zašleme e-mailem ke kontrole a podpisu. Originály dokladů totožnosti budete předkládat při přebírání vozu do pronájmu. Mějte je proto v den nástupu pronájmu určitě u sebe!
 16. Po obdržení návrhu "Smlouvy o pronájmu" nám můžete zaslat vaše případné připomínky, kterými se budeme zabývat. Až budete se vším uvedeným souhlasit, smlouvu podepíšte, naskenujte či ofoťte a zašlet zpět e-mailem nebo Whatsappem na naše kontakty. Originály "Smluvy o pronájmu" budou podepsány a předány oběma stranám ještě při přebírání vozu.
 17. Následně vám zašleme 2. výzvu k platbě (proformu, proforma fakturu). Tu uhradíte stejným způsobem jako předešlou a to do data splatnosti na ní uvedeném. Jsou to zpravidla 3 týdny před zahájením pronájmu vozidla. Pokud se tak nestane, vyzveme vás k neprodlené úhradě emailem. Pokud ji neuhradíte ani v následujících 5 pracovních dnech bude vaše rezervace zrušena a budeme se řídít smluvními storno podmínkami. Storno podmínky jsou uvedeny i ve "Všeobecných obchodních podmínkách".
 18. V den předání vozidla do užívání vás seznámíme s obsluhou jednotlivých soušástí vozidla, obytné nástavby a naistalovanými technologiemi. Seznámíte se také s aktuálním stavem všech součástí vozu, který společně zaneseme do předávacího protokolu. Pokud dosud nebyla uhrazena vratná kauce, převodem na náš účet, bude nyní předána v hotovosti. Bez předání vratné kauce nebudete moci zahájit pronájem vozu.
 19. Pokud nebude možné vám cenu, zvolený termín či vůz  z nějakého důvodu potvrdit, pokusíme se vám nabídnout jiné řešení.
 20. Jedním dnem se rozumí jeden i započatý kalendářní den. Dokud vám zvolený termín nepotvrdíme, nelze se ho nijak domáhat.
 21. Papírování je otrava, ale už to máme za sebou! Nyní už opravdu můžete vyrazit na svou TOP DOVČU, na hory, za prací či jen tak na krátký výlet! Přejeme vám šťasnou cestu!