Jak je to s elektrikou?

Publikováno:  09.03.2020

Obytné vozy jsou malá domácnost na 4 kolech. Obytný vůz je vybaven vším, co potřebujete doma, jen ve zmenšené a převozní formě. Najdete zde elektřinu, vodu, záchod, sprchový kout, topení, postele a i takový obýváček :-). Většina obytných vozů má i tzv. garáž. Auto se tam nevejde, ale kola, nebo motorka ano. Vejde se tam i veškeré kempingové vybavení, jako nábytek, gril a také zásoby pitné vody a jídla. Tento článek není určen pro kempařské mazáky, ale pro ty, kteří se o dovolenou v obytném vozu zajímají, nemají zkušenosti a chtějí získat praktické informace a nikoliv podrobné detaily o fungování vozu. Přeci jen jsme půjčovna obytných vozů a je pro naše klienty důležité, aby věděli, co je na dovolené v obytném voze čeká.

Přejít na celý článek

S obytným vozem prožít vánoční Drážďany

Publikováno:  28.11.2019

Nastává čas vánoční, který nabízí spoustu vánočních akcí napříč celou Evropou. Není však potřeba cestovat nikterak daleko. Kousek za našimi hranicemi v hlavním městě Saska, Drážďanech, najdeme nejstarší vánoční veletrh v Německu Striezelmarkt. Drážďany ale nabízí více než jen nejstarší německý vánoční trh. Současně s tímto trhem můžete navštívit i Tradiční vánoční trh u kostela Frauenkirche či 8 dalších menších. Díky rozlehlosti trhů se přímo nabízí si tuto atmosféru vychutnat a na to vám jeden den stačit nebude. Pokud jste ještě nezazimovali své miláčky na čtyřech kolech, využijte několika Stellplatzů téměř v centru města a vyražte nasávat vánoční atmosféru v německém stylu. Dáme vám pár rad na cestu.

Přejít na celý článek

Elektro koloběžka XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER 2

Publikováno:  13.04.2019

Nabídka přslušenství, které si můžete přiobjednat k obytnému nebo jinému vozu se opět rozrostla! Tentokrát se jedná o populární elektro koloběžku od firmy XIAMI. Koloběžku oceníte zvlášť pokud budete kempovat delší dobu na jednom místě. Můžete s ní dojet například každé ráno rodině pro čerstvé pečivo k místnímu pekaři. Dojezd na jedno nabití je až 30 km! Koloběžka váží 12 kg. Objednat si však můžete maximálně 3 ks! Pokud vás zajímají další podrobnosti i této koloběžce čtěte dále.

Přejít na celý článek

Nezapomeňte si vaši dovolenou zpříjemnit užitečným příslušenstvím!

Publikováno:  31.03.2019

Pokud si chcete vaši dovolenou v obytném voze opravdu užít, nezapommeňte si k pronájmu přiobjednat také něco z našeho bohatého příslušenství. V tomto příspěvku se podrobně podíváme na to, co si můžete přiobjednat a také na to proč byste to měli udělat. Jednotlivé položky z našeho seznamu si postupně představíme a povíme si jak a k čemu se používají.

Přejít na celý článek

Plánování dovolené obytkou

Publikováno:  07.03.2019

V tomto krátkém článku se snažíme odpovědět na základní otázky týkající se přípravy vaší dovolené v obytném voze. Informace oceníte zvlášť pokud jedete s obytkou úplně poprvé. Předem je samozřejmě dobré vědět co je už ve voze připraveno a vyhnout se tak "zdvojování" věcí. Přecejen doložnost bývá do 500 kilo a každé kilo se počítá :-)

Přejít na celý článek

Termální lázně Pápa - Camping Pápa

Publikováno:  07.03.2019

Camping Pápa  je jedním z nejmodernějších kempů v Evropě vůbec.

V časopisu CARAVANING byl Thermal Camping Papa v edici 08/2017 na 2.místě 10 nejlepších kempů v Evropě . Thermal Camping Pápa byl oceněn v roce 2018 s nejvyšším oceněním „Nejlepší místo v Maďarsku.“ Kemp nabízí aktivity pro mladé rodiny nebo rodiny s domácím mazlíčkem.

Přejít na celý článek