O nás

Jsme rodinná půjčovna obytných vozů z Ústí nad Labem. Sami si často klademe otázku, co to vlastně znamená - rodinná? Pro nás to znamená především to, že naše služby nabízíme podobným rodinám jako je ta naše, čili 2 dospělí a nyní už 2 skoro dospívající děti. Tomu přizpůsobujeme výběr našich vozů. Volíme taková rozložení obytných vozů aby se v nich dalo komfortně žít minimálně ve čtyřech, aby jeden neomezoval druhého, aby bylo dost prostoru ve voze i pokud jsme z důvodu nepřízně počasí nuceni prožít některý z večerů uvnitř vozu. Jde nám zrátka o to, aby naše auta nebyla tak velkým kompromisem mezi životem v obytném voze a malém apartmánu. Tak třeba obytné vestavby naše nároky nesplňují. I s nimi můžete samozřejmě cestovat ve čtyřech, ale musíte počítat s tím, že část posádky žije vpodstatě venku pod markýzou. V letě je to super zábava, ale když zaprší sotva se do auta vejdete, tak aby se ty 2 "entity", myšleno děti a dospělí navzájem nerušili. Přestože jsou obytné vestavby z mnoha jiných důvodů mezi cestovateli velice oblíbené u nás v půjčovně je nenajdete.

Zaměřujeme se především na obytné vozy typu alkovna. Jsou to ty "nejobytňákovatější" obytňáky jaké si umíte představit. Ano, jsou to ty s pověstnou "boulí" nad kabinou řidiče. Co na tom, že mají o něco vyšší spotřebu, jsou vysoké a hůř se s nimi manévruje. Slovo obytné je odvozeno od od slova bydlet - a bydlet se v alkovně dá opradu komfortně! Pokud si chtějí rodiče posedět u sklenky a děti zase sledovat jejich oblíbený film, tak žádný problém! Děti se i tabletem uvelebí na zadním rozkládacím lůžku a rodiče posedí u stolečku v jídelně. Často se dá prostor "ložnice" navíc ještě oddělit od zbytku vozu posuvnými dveřmi nebo alespoň roletou. Zatoužíte-li zahrát si společně karty, bezevšeho, u stolečku v jídelně je místečko pro každého i když cestujete v pěti nebo šesti!

V naší půjčovně se dále můžete setkat i s takzvanými polointegrovanými vozy neboli polointegrály. Jsou to auta, která se snaží kombinovat výhody obou již zmiňovaných konstrukcí do jednoho. Kombinují především nižší spotřebu, manévrovatelnost a lepší jízdní vlastnosti s velkou užitnou plochou a prostorem alkovny. Jestli se jim to daří můžete posoudit sami pokud si půjčíte náš polointegrál XGO Dynamic 95P Plus.

Dalším naplněním spojení "rodinná půjčovna" je pro nás i to, že s půjčovanými obytnými vozy také sami jezdíme a známe je tak dokonale. Pokud se vám na cestě přecejen něco přihodí dokážeme vám i po telefonu poradit a většinou problém vyřešit. Nestává se to často, ale přiznejme si, že pojistka ve voze občas praskne a prožít zbytek dovolené po tmě není nic po čem byste zrovna toužili. 

A co, že nás přivedlo k nápadu zřídit půjčovnu obytných vozů? Tak trochu nepřekvapivě to byla chuť cestovat a poznávat okolní státy i mořská pobřeží.  V roce 2018 jsme si pořídili náš první obytňák  a jeho volnou kapacitu jsme nabídli i ostatním. Netrvalo dlouho a bylo vyprodáno. Napřezrok jsme už měli dvě auta.  Informace o tom, že jsme si pořidily obytky a že je půjčujme se rychle šířila nejen mezi přáteli. Volné termíny byly opět rychle rozebrány. 

Zákazníky nyní nacházíme nejen v nedalekém okolí Ústí nad Labem a mezi přáteli ale třeba i v Praze a okolí. O tom, že nás naše práce baví a že ji děláme srdcem svědčí i vysoké hodnocení našich služeb od našich spokojených zákazníků, kteří se k nám i rádi vracejí.

Přesvědčte se sami, jak to děláme a půjčte si jeden z našich obytných vozů. Pokud se do cestování v nich zamilujete stejně jako my, můžete si u nás stejný nebo podobný obytný vůz i koupit. Od roku 2021 přijímáme i objednávky na nové obytné vozy. Rádi vám poradíme s výběrem i konfigurací vaší nové obytky.

Aktivně hledáme také partnery, kteří by chtěli do stále rostoucího trhu s obytnými vozy investovat a podílet se na rozvoji naší půjčovny. Můžete třeba jen přidat váš vůz na naše stránky, sdílet ho s ostatními a pokrýt náklady na jeho provoz, koupit si za výhodných podmínek vůz a přidat ho na naši stránku nebo můžete investovat i do prodeje nových vozů. Pokud vás něco z toho zaujalo neváhejte se nám ozvat rádi vše probereme osobně.

S pozdravem vaši

Zdeněk a Irena Kompertovi

CEO & Founder and Cofounderová :-)

 TOP DOVČA - Prodej a půjčovna obytných vozů na Firmy.cz