Investujte s námi do svobodného cestování.

O tom, že trh s pronájmen a prodejem obytných vozů a dodávek je v České republice stále na začátku svědčí stále neutuchající zájem o pronájem či nákup vozu ze strany zákazníků. Nedostatek nových obytných vozů, dlouhé dodací lhůty i touha mnoha lidí nezávisle cestovat, ženou ceny vzhůru a řadu budoucích majitelů drží ve velkém napětí, kdy a vlastně za kolik jim nový vůz dodají. Kdo to zažil dá mi jistě za pravdu.

Není mnoho oborů, kterým nadávná pandemie Covidu pomohla, tak jako karavaningu. Samozřejmě kromě "rouškařů" a "testařů", to je ale jiná disciplína. V těch letech se o autokaravanech a kavavenech začalo teprve otevřeně hovořit. Byl to totiž jeden z mála bezpečných způsobů cestování i když často jen vrámci vlastní zemně či dokonce okresu. Objednávhy trhaly rekordy! Jen v roce 2021 bylo zaregistrováno o více než 3000 obytných vozů více než v minulých letech. Pro milovníky statistiky odkazuji na článek Asociace kempování a karavaningu, které jsme také členem Statistický přehled počtu obytných vozů ke konci roku 2021.

Pokud vás tedy cestování v obytném voze nezajímá pouze jako prima zábava, chtěli byste se sami stát součástí tohoto zajímavého obchodu a máte i nějaké volné finanční prostředky neváhejte nás kontaktovat.

 

JAK SE MOHU PŘIDAT?

To nejmenší, co můžete udělat, je sdílet váš obytný vůz s ostatními cestovateli u nás na webu. Váš vůz tak může vydělávat zatímco vy se věnujete vaší běžné činnosti. Tímto způsobemem snadno pokryjete náklady spojené s vaší vlastní dovolenou, pojištěním a navíc můžete získat i zajímavý výnos.

Pokud obytný vůz ještě nevlastníte a rádi byste se do tohoto zajímavého programu také zapojili, rádi vám nový vůz dodáme i se zajímavou slevou!

Pokud nechcete obytný vůz vlastnit ani provozovat na naší půjčovně a přesto byste se rádi chopili této nové obchodní příležitosti máme pro vás připraven další investiční plán se zhodnocením až 12,5%! Kontaktujte nás prostřednictvím našeho formuláře. Následně si dohodneme termín on-line schůzky, kde si všechno provbereme detailně. 

 

Všechna pole označena * jsou povinná.

TOP DOVČA

V Oblouku 583/11
400 07 Ústí nad Labem

IČ: 66073383
DIČ: CZ7404032922

+420 608 300 493
+420 777 872 050

ahoj@topdovca.cz