Doplňky pro karavany - Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2.

13. dubna 2019

Nabídka přslušenství, které si můžete přiobjednat k obytnému nebo jinému vozu se opět rozrostla! Tentokrát se jedná o populární elektro koloběžku od firmy XIAOMI. Koloběžku oceníte zvlášť pokud budete kempovat delší dobu na jednom místě. Můžete s ní dojet například každé ráno rodině pro čerstvé pečivo k místnímu pekaři. Dojezd na jedno nabití je až 30 km! Koloběžka váží 12 kg. Objednat si však můžete maximálně 3 ks! Pokud vás zajímají další podrobnosti i této koloběžce čtěte dále.

Jednoduchá, kompaktní a rychlá - to je městská elektrická koloběžka od ověřené značky Xiaomi.
Xiaomi Mi Electric Scooter se těší velké oblibě u všech generací a jednoduše nadchne každého, kdo shání praktický dopravní prostředek anebo jen šikovné vozítko pro zábavu.
Na jedno nabití ujedete s koloběžkou až skvělých 30 km a dosáhnete maximální rychlosti 25 až 30 km/h. Díky pevné a odolné konstrukci zvládnete jízdu i po nerovném povrchu či za deště.
Na pravé straně řídítek najdete páčku pro akceleraci a nalevo pak klasickou brzdu. Díky ní můžete rychle a bezpečně zabrzdit. Výšku řídítek si snadno přizpůsobíte. Vhodná je tak pro každou generaci.
Používat ji můžete v mnoha režimech. Když si budete chtít dát do těla a zasportovat si bez podpory koloběžky, není to problém. Dostupná je i mobilní aplikace, která odemyká spousty možností.

Snadný a pohodlný přesun kamkoliv

U koloběžky oceníte praktickou sklopnou konstrukci. Stiskněte tlačítko na své koloběžce a Mi Electric Scooter se do tří sekund složí. Řídítka pak slouží jako rukojeť. Chcete pokračovat v cestě? Znovu stiskněte tlačítko a koloběžka se rozloží stejně rychle. Sklopná konstrukce zaručuje i pohodlné uložení, pokud koloběžku zrovna nepotřebujete.
Celková hmotnost činí pouhých 12,5 kg, což je i polovina hmotnosti konkurenčních koloběžek s mnohdy i horšími vlastnostmi. Nízké hmotnosti bylo docíleno díky konstrukci z leteckého hliníku, který dále zaručuje pevnost a vysokou odolnost.

Krásná a snadno ovladatelná

Koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2 je stvořena pro bezstarostnou a bezpečnou jízdu. Snadno s ní můžete cestovat i autobusem, vlakem nebo automobilem.
Je velmi dobře vyvážená a zaručuje tak, že neztratíte rovnováhu při nízké rychlosti. Povrch je vybaven hliníkovou vrstvou vybavenou texturou, která zabraňuje klouzání nohou.

Inteligentní ovládání

Koloběžka je vybavena tlačítkem, kterým snadno zapnete a vypnete její motor. Toto tlačítko je umístěné na řídítkách stejně jako další ovládací prvky, jako je ruční brzda, klapka pro ovládání rychlosti a indikátor úrovně nabití s integrovanými LED diodami. Vše tak máte přehledně na jednom místě.

Vidět a být viděn

Vaše jízda bude bezpečná a pohodlná, díky zadnímu a přednímu světlometu. Oba jsou instalovány již z výroby.
Přední světla jsou vybavena LED diodami o výkonu 1,1W, které dokážou osvětlit prostor až 6 metrů před vámi. LED kontrolka na zadní straně se rozsvítí, když vytáhnete brzdové páčky.

Regenrace energie a kombinované brzdy

Koloběžka je vybavena vyspělým systémem obnovy energie. Jde o inovativní technologií rekuperace používanou v moderních automobilech.
Snadno tak můžete regenerovat energii z brzdění třeba při jízdě z kopce.
Skútr Xiaomi Mi Electric Scooter 2 je vybaven kombinovaným brzdovým systémem, který obsahuje ventilovaný systém kotoučové brzdy a antiblokovací brzdový systém E-ABS, který nabízí vynikající plynulý brzdný výkon. Brzdná dráha je krátká a z plné rychlosti jde zabrzdit pod 4 metry.

Další vlastnosti

 • Rozměry (před složením): 1080 x 430 x 1140 mm

 • Rozměry (složený): 1080 x 430 x 490 mm

 • Hmotnost: 12,5 kg

 • Maximální rychlost: 25 km/h

 • Maximální dojezd: 30 km

 • Maximální zatížení: 100 kg

 • Rozměr pneumatiky: 8,5"

 • Maximální a minimální výška říditek: 114 cm

 • LED osvětlení

 • Aplikace pro smartphone

 • Odolnost: IP54

 • Výkon motoru: 250 W (okamžitý maximální výkon 500 W)

 • Omezení do prudkého kopce – 14%

 • Kapacita baterie - 280 W/h

 • Točivý moment – 16 Nm

 

Autor: Zdeněk Kompert - ahoj@topdovca.cz

facebook