Aby byl váš zážitek z dovolené v obytném voze ještě silnější, nezapomeňte si přibalit užitečné příslušenství!

31. března 2019

Pokud si chcete vaši dovolenou v obytném voze opravdu užít, nezapomeňte si k pronájmu přiobjednat také něco z našeho bohatého příslušenství. V tomto příspěvku se podrobně podíváme na to, co si můžete přiobjednat a také na to proč byste to měli udělat. Jednotlivé položky z našeho seznamu si postupně představíme a povíme si jak a k čemu se používají.

 

Kempingový nábytek

První položkou je sada kvalitního kempingového nábytku od firmy EuroTrail. Bez posezení pod markýzou si snad žádný výlet nelze ani představit. Jedná se velice příjemná křesílka v neutrální šedé barvě s pevným a hlavně velkým skládacím stolem s voděodolnou úpravou. U stolu této velikosti se pohodlně nají celá rodina a díky povrchové úpravě stolu mu nevadí, že tu a tam v kempu trochu zmokne. Křesílka jsou také z voděodolného materiálu, takže o nábytek se v případě náhlého deště starat nemusíte.

 

Paddleboard, lodní pytel

Zábavu u vody pro celou rodinu zase zažijete s paddleboardem. Zkuste to také. Je to prima! A pokud se rozhodnete přeplout jezero na paddleboardu oceníte i další položku z našeho příslušenství a to lodní pytel. Je to nepromokavý vak, do kterého si sbalíte mobil, klíče od vozu, peníze, zkrátka všechno, co by buď nemělo zůstat ležet jen tak na pláži. V případě převrácení paddleboardu vám lodní pytel všechny tyto cennosti ochrání před zkázou!

 

Plynový gril Enders

Grilování je oblíbená a chutná zábava na každé dovolené. K tomuto účelu můžete využít náš skládací plynový gril Enders, který snadno připojíte k plynové láhvi ve voze. Ke grilu si nezapomeňte objednat také malý odkládací stolek, aby vám grilovací nářadí a další propriety nepřekáželi na velkém stole.

 

Plážový vozík

Vzali jste si toho sebou více než unesete a na pláž to máte daleko? S dětmi to opravdu není problém. O tom víme své! Přiobjednejte si skládací vozík Tristar. Tento užitečný pomocník na 4 kolech vám s tím pomůže.

 

Sušák na prádlo

Léto a voda patří k sobě. Co ty věčně mokré plavky a ručníky? Sušák vám s tím pomůže.

 

Klínové nájezdy

K tomu aby všechny technologie v našich vozech nainstalované správně fungovaly je nutné, aby vůz stál ve vodorovné poloze. Týká se to prakticky všeho, plynového topení, lednice, markýzy a ani spaní "z kopce" není zrovna komfortní. Dokonce ani voda do odpadu nepoteče do kopce. Z tohoto důvodu je nutné udržovat vůz při parkování ve vodorovné poloze. K tomu vám dobře poslouží vodováha a větší vyrovnávací nájezdové klíny Fiama. Součástí standardní dodávky jsou malé nájezdové klíny.

 

Ochranný pytel na kola, zámek na kola

Aby vaše jízdní kola na nosiči na zádi vozu během dlouhé jízdy netrpěla je dobré je ochránit obalem. Během cesty může i pršet a kdo by chtěl aby mu kolo během dlouhých přejezdů moklo? Přiobjednejte si obal na kola na nosiči spolu s dlouhými lanovými zámky, kterými kola ochráníte před nenechavci.

 

Dolévací konev na vodu

K čemu dolévací konev a odlévací nádrž na odpadní vodu? Naše vozy mají nádrže na až 100 litrů čerstvé vody a stejně tak velké nádrže na odpadní vodu. Ale i ty největší nádrže se jednou vyčerpají či naplní. A co teď? Pokud jste "kempovaní" musíte všechno sbalit, odpojit a přijet s vozem k výlevce a ke kohoutu s pitnou vodou. Provést servis a zase vrátit na stejné místo, tedy pokud vám ho nikdo neobsadí. Trochu složité! Pokud tedy plánujete setrvat v kempu delší dobu nezapomeňte si objednat dolévací konev i odlévací nádrž. Čerstvou vodu si tak snadno donesete a odpadní vodu zase odvezete, aniž byste museli opustit kempovací místo.

 

Reproduktor Energy Sistem

Chcete-li si večer pod markýzou poslechnout své oblíbené skladby z mobilu, flešky či paměťové karty nezapomeňte si přiobjednat bluetooth reproduktor Energy Sistem.

 

Lůžkoviny

Nechcete-li se před odjezdem zabývat ani ložním prádlem a lůžkovinami objednjte pro každou osobu cestující v autě set lůžkovin. Polštář a přikrývka v povlečení. Bez této možnosti jsou lůžka povlečena pouze prostěradly.

 

Potřeby  na WC

Proč přiobjednat toaletní papír pro chemická WC? Jedná se o speciální papír se dobře rozpouští v chemii. V žádném případě nepoužívejte obyčejný toaletní papír! Čištění kazety záchoda by bylo pro vás velice nekomfortní! Položka chemie pro WC zase nabízí k objednání tablety, které rozpouštějí obsah kazety toalety. Tableta se musí vhodit po každém vyčištění nádrže. Mějte na paměti, že ve voze je bez doobjednání chemie a toaletní papír asi tak na týden provozu pro 4 lidi. Při delších cestách si přiobjednejte podle vaší předpokládané spotřeby.

Autor: Zdeněk Kompert - ahoj@topdovca.cz

facebook