Nová obytná vestavba Fiat Ducato XGO XVAN 104, 103 kW - model 2024

vestavba

Nová obytná vestavba Fiat Ducato XGO XVAN 104, 103 kW - model 2024

vestavba

Základní specifikace

pro jízdu
4 místa
na spaní
4 místa
řidičský průkaz
skupina B
doložnost
727 kg
toaleta
chemická
sprcha
vnitřní
převodovka
manuální

Stručná charakteristika vozu

Moderní obytná dodávka X VAN 104 je připravená stát se vaším věrným společníkem na dobrodružných cestách. Ideální pro spontánní víkendové výlety i delší a vzrušující cesty. Přednostmi jsou například velké nádrže, skříň až pro dvě plynové láhve, díky kterým máte stejný dojezd jako u klasických obytných vozů a to vše je navíc zabaleno v kompaktních rozměrech.

Vestavba X VAN je kompaktní a výborně ovladatelná, ať už jedete na horských silnicích nebo v rušném velkoměstě. Velké zadní dvoukřídlé dveře poskytují pohodlný přístup k úložnému prostoru spolu s posuvnými bočními dveřmi, díky nimž je každodenní používání obytné části snadné a praktické.

V X VAN 104 máte k dispozici jedinečné a originální řešení, lůžka s možností variabilní konfigurace, od velké plochy na spaní, přes oddělená jednolůžka, až po prostor pro jízdní kola. To však nejsou jediné „chytré“ nápady, které máte ve voze k dispozici.

Popis interiéru

Velký balíček příslušenství jen za 59 000 Kč včetně DPH a montáže!

Zahrnuje: solární panel 120 WP včetně regulátoru s Bluetooth, 3,5 m markýzu, nosič na 2 jízní kola, plynový alarm, sadu s povinnou výbavou, hasící přístroj, termoizolační clonu do kabiny řidiče, textilní koberce do kabiny řidiče, trezor na cennosti, kabel na cívce 25 m, CEE redukci, vyrovnávací klíny, kovový výstražný terč 50x50, vzorek chemie do WC i balík toaletního papíru pro chemická WC.

Standardní výbava kabiny

6ti rychlostní manuální převodovka, elektrické stahování oken, elektricky ovládaná zrcátka, centrální zamykání, ESP, ABS, 2x airbag, tempomat, manuální klimatizace

Standardní výbava obytné části

podélné variabilní zadní lůžko až pro 3 spáče navíc s možností dalšího skládacího lůžka v prostoru jídelny, 4 sedadla pro jízdu, LED osvětlení v interéru, nádrž na pitnou vodu 65 litrů + 10 litrů v bojleru, dieslové topení a ohřev vody Truma Combi D, digitální ovládání topení Truma CP 100, izolovaná nádrž na odpadní vodu 90 litrů, chemické WC s kazetou na 18 litrů, kompresorová lednice o objemu 90 litrů, 2 plotýnkový plynový vařič s piezo elektrickým zapalováním, sítě proti hmyzu a zatemňovací rolety na všech oknech včetně střešních, velké střešní okno nad prostorem jídelny.

Nadstandardní výbava zahrnuta v ceně

  • 2 DIN autorádio s diplejem

  • couvací kamera

  • boční posuvné dveře se sítí proti hmyzu

  • zatemňovací skládací rolety v kabině řidiče Remis

  • střešní okna 2x

  • elektricky ovládaný schůdek

  • digitální ovládací panel topení Truma CP 100 s časovačem

  • skládací jídelní stůl

Doplňky vyobrazené na fotografiích níže, nejsou součástí základní cenové nabídky. Fotografie zachcují náš starší vůz s namontovanými doplňky a slouží jako ilustrační.

Autolékárnička, sada náhradních žárovek, trojúhelník a sada na opravu pneumatik jsou samozřejmost.

 

Typ vozu:Vestavba
Rok výroby:2024
Uvedeno do provozu:není v provozu
Najeto km:0
Podvozek:Fiat Ducato
Dostupnost:ihned
Možnost odpočtu DPH:ANO
Servisní kniha:NE
Počet dveří:4
Počet míst pro jízdu:4
Počet lůžek:4
Barva:bílá

Technická specifikace

Motor:2.2 Multijet
Palivo:Nafta
Výkon: 103 kW / 140 PS
Objem cm3:2184
Emisní norma:EURO 6D
Délka (mm):6 360
Šířka (mm):2 050
Výška (mm):2 650
Pohotovostní hmotnost (kg):2773
Celková hmotnost (kg):3500
Užitečná hmotnost = doložnost (kg):727

Detaily podvozku

Detaily obytné části