Nový obytný vůz nobelART A7000 Elegance - model 2024

alkovna

Nový obytný vůz nobelART A7000 Elegance - model 2024

alkovna

Základní specifikace

pro jízdu
5 míst
na spaní
6 míst
řidičský průkaz
skupina B
doložnost
475 kg
toaleta
chemická
sprcha
vnitřní
převodovka
manuální

Stručná charakteristika vozu

Objevte svět svobody na cestách s moderním obytným vozem typu alkovna na podvozku Ford Transit poslední generace. Vůz je poháněn osvědčeným motorem Ford 2.0L TDCi o výkonem 96 kW (130 koní) s manuální 6-ti stupňovou převodovkou.

Kabina řidiče je vybavena standardními bezpečnostními prvky, včetně 2 airbagů, centrálního zamykání a originálního Ford autorádia s Bluetooth a USB. Nechybí ani LED denní svícení, mlhová světla, kabinová klimatizace, tempomat ani elektricky ovládaná okny i zpětná zrcátka. Kožený multifunkční volant dodává pocit luxusu.

A to není vše – ve standardní výbavě naleznete i zadní couvací kameru s velkým displejem umístěným na zpětném zrcátku v kabině řidiče, což vám zajistí bezpečí při couvání a parkování.

Popis interiéru

Obytný vůz nobelART A7000 Elegance v sobě spojuje praktičnost s pohodlím. Interiér vyniká světlým dřevodekorem a vysokým leskem ve dvou odstínech šedi, tvořící jednoduchý a útulný a účelný prostor. Všechny šuplíky jsou vybaveny plynulými dojezdy, což přidá na praktičnosti kuchyně.

Obytná část je vybavena 6 pohodlnými lůžky na spaní, z toho 5 standardními a 1 rozkládacím. S využitím otočných kabinových sedadel získáte pohodlné posezení pro všech pět cestujících u stolku v jídelně. Moderní vzhled interiéru podtrhují LED pásky, dotyková stropní svítidla a čtecí lampičky nad každým místem k sezení.

Pohodlí na cestách dále zajišťují 100 litrová nádrž na čerstvou vodu, odpadní nádrž s kapacitou 100 litrů i kazeta chemického WC, která pojme až 18 litrů odpadu. O teplo a horkou vodu se v tomto dočasném domově stará plynový systém Truma Combi C4 s 10 litrovým bojlerem. Propan nebo propan-butan ve dvou velkých plynových lahvích (2 x 11 kg) zajišťuje účinné vytápění.

Optimální distribuce tepla je zajištěna výdechy topení umístěnými jak v alkovně, tak i u zadního lůžka. K dalším výhodám tohoto obytného vozu patří velká automatická lednice s objemem 141 litrů - trojkombinace (plyn/12 V/220 V), 3 plotýnkový plynový vařič s piezo elektrickým zapalováním, dřez i koupelna se sprchovým koutem jsou vybaveny pákovými bateriemi. Velké panoramatické okno vzadu, sítě proti hmyzu na všech oknech a dveřích, zatemňovací rolety na všech oknech včetně střešních a velká garáž s dveřmi o rozměrech 1220 x 970 mm zajisté také potěší.

Vůz může být dovybaven:

  • 120 Wp solárním panelem

  • markýzou až 4 m

  • nosičem až pro 4 jízdní kola

  • bezpečnostním sejfem

Informujte se na možnost rozšíření za výhodných podmínek včetně montáže!

Doplňky vyobrazené na fotografiích níže, nejsou součástí této nabídky. Fotografie zachycují náš starší vůz s namontovanými doplňky a slouží jako ilustrační.

Typ vozu:Alkovna
Rok výroby:2024
Uvedeno do provozu:není v provozu
Najeto km:0
Podvozek:Ford Transit
Dostupnost:ihned
Možnost odpočtu DPH:ANO
Servisní kniha:NE
Počet míst pro jízdu:5
Počet lůžek:6

Technická specifikace

Motor:2.0
Palivo:Nafta
Výkon: 96 kW / 130 PS
Objem cm3:1995
Emisní norma:EURO 6D
Délka (mm):7 450
Šířka (mm):2 350
Výška (mm):3 200
Pohotovostní hmotnost (kg):3025
Celková hmotnost (kg):3500
Užitečná hmotnost = doložnost (kg):475

Detaily podvozku

Detaily obytné části

nobelART A7000 - Elegance
Cena:
1 666 750 Kč *
* včetně 21 % DPH
Chci vědět víc