Ojetý Mercedes-Benz Sprinter, 2.1 CDI - 105 kW, L2H2

dodávka

Ojetý Mercedes-Benz Sprinter, 2.1 CDI - 105 kW, L2H2

dodávka

Základní specifikace

pro jízdu
2 místa
řidičský průkaz
skupina B
doložnost
920 kg
převodovka
manuální

Stručná charakteristika vozu

Mercedes-Benz Sprinter - spolehlivý partner k dosažení vašich cílů! S naším vozem budete nejen cestovat, ale také si užijete výjimečný zážitek. Mercedes-Benz Sprinter vám nabízí spolehlivost, které můžete důvěřovat, a impozantní nákladový prostor, který uspokojí všechny vaše potřeby. Jeho komfortní a funkční interiér je navržen tak, aby vám poskytl pohodlí na každé cestě a variabilita nákladového prostoru vám umožní přepravit cokoli, co potřebujete. Mercedes-Benz Sprinter je více než jen vozidlo je to váš spolehlivý spojenec na cestě k úspěchu.

Popis interiéru

Hledáte spolehlivé a prostorné řešení pro své přepravní potřeby? Vítejte u naší půjčovny, kde vám představujeme špičkovou volbu - Mercedes-Benz Sprinter.

Impozantní nákladový prostor: Mercedes-Benz Sprinter je synonymem pro prostorný a variabilní nákladový prostor. Jeho kapacita vám umožní přepravit velké množství zboží, vybavení nebo materiálů s lehkostí a bezpečností.

Spolehlivost na prvním místě: Mercedes-Benz je dlouhodobě známý pro svou kvalitu a spolehlivost. Sprinter je konstruován tak, aby vás nikdy nenechal na holičkách, ať už jste na dálkové cestě nebo v rušném městském provozu.

Komfortní jízda: Sprinter neznamená jen prostornost, ale také pohodlí. Interiér byl navržen s ohledem na maximální pohodlí řidiče i spolujezdce, takže i dlouhé cesty budou příjemným zážitkem.

Skvělá cena: Nabízíme konkurenceschopné ceny a různé nabídky pronájmu, abyste si mohli vybrat tu nejlepší volbu pro váš rozpočet.

Nyní je ten správný čas vyzkoušet náš Mercedes-Benz Sprinter od naší půjčovny a zjistit, jak vám může tento prostorný a spolehlivý vůz usnadnit vaše přepravní potřeby. Kontaktujte nás ještě dnes a najděte ideální dodávku pro vaše projekty a cesty.

Typ vozu:Dodávka
Rok výroby:2019
Uvedeno do provozu:není v provozu
Najeto km:190 000
Podvozek:Mercedes-Benz Sprinter
Dostupnost:ihned
Možnost odpočtu DPH:ANO
Počet majitelů:2
Servisní kniha:ANO
Počet dveří:4
Počet míst pro jízdu:2
VIN:WDB9106231P171335
Barva:bílá

Technická specifikace

Motor:2,2 CDI
Palivo:nafta
Výkon: 105 kW
Objem cm3:2143
Emisní norma:EURO 6d
Délka (mm):5 932
Šířka (mm):2 020
Výška (mm):2 638
Pohotovostní hmotnost (kg):2080
Celková hmotnost (kg):3000
Užitečná hmotnost = doložnost (kg):920

Detaily podvozku

Detaily obytné části

Mercedes-Benz Sprinter
Původní cena:
550 000 Kč *
Akční cena:
483 000 Kč *
* včetně 21 % DPH
Chci vědět víc