Nový obytný vůz XGO Dynamic 22P Plus - model 2024

polointegrovaný vůz

Nový obytný vůz XGO Dynamic 22P Plus - model 2024

polointegrovaný vůz

Základní specifikace

pro jízdu
6 míst
na spaní
6 míst
řidičský průkaz
skupina B
doložnost
585 kg
toaleta
chemická
sprcha
vnitřní
převodovka
manuální

Stručná charakteristika vozu

Moderní polointegrovaný obytný vůz XGO 22P Plus od osvědčeného italského výrobce se pro nadcházející sezónu dodává na osvědčeném podvozu Peugeot Boxer s motorem o objemu 2,2 l a výkonu 103 kW / 140 koní.  Pohonnou sílu na přední nápravu přenáší 6-ti stupňová manuální převodovka.  Bezpečnost posádky v kabině vozu zvyšují 2 airbagy, ABS i ESP.  Pro pohodlí posádky jsou samozřejmostí manuální klimatizace, tempomat, centrální zamykání, elektricky ovládaná přední okna i zrcátka. Oceníte také elektrickou stahovací postel pro 2 spáče, kterou najdete právě jen ve variantě Plus.

V naší TOP DOVČA edici najdete navíc i 2 DIN autorádio s Bluetooth, USB a dispejem pro zobrazování obrazu ze zadní couvací kamery, která je již také namontována. Kromě toho se můžete těšit na stylové dvoubarevné polstrování z odolné ekokůže.

DÁLE DOPORUČUJEME DOKOUPIT: 120 Wp solární panel, markýzu, nosič na kola, bezpečností sejf a plynový alarm. Všechny tyto prvky nabízíme výhodně ve speciálním balíčku včetně profesionální montáže. Informujte se o této možnosti.

Popis interiéru

Ve variantě PLUS rozšířené o lůžko elektricky stahované do prostoru jídelny naleznete 6 pohodlných lůžek pro spánek a celkem 6 míst s bezpečnostními pasy pro cestující. Interiér je prosvětlen úspornými LED svítidly. Nádrž na čerstvou vodu pojme 100 litrů této nezbytné tekutiny. Odpadní voda je shromažďována v nádrži o kapacitě 100 litrů.

Koupelna s chemickým WC s kazetou o objemu 18 litrů je elegantně oddělena od sprchového koutu. Komfort ohledně teplé vody a vytápění ve vozidle i během zimních měsíců je zajištěn automatickým systémem Truma Combi C4 s digitálním ovládáním CP 100. Bojler s kapacitou 10 litrů horké vody zajistí dostatek teplé vody pro sprchování. Součástí vybavení je také automatická trojkombinovaná lednice o objemu 89 litrů (plyn/12 V/220 V). Zásoba plynu je uložena ve dvou velkých plynových lahvích (2 x 11 kg), umístěných ve skříni přístupné z venku.

Příjemným detailem jsou šuplíky s plynulým dojezdem a aretací, pákové baterie na umyvadle, ve sprše i ve dřezu. Panoramatické okno poskytuje široký výhled z vozu do krajiny. Sítě proti hmyzu a zatemňovací rolety jsou instalovány na všech oknech, včetně střešních. Vstupní dveře do obytné části jsou navíc vybaveny moskytiérou.

V zadní části vozu se nachází garáž pro váš náklad se vstupním otvorem o rozměrech 350 x 1050 mm.

Vůz může být dovybaven:

  • 120 Wp solárním panelem

  • markýzou až 4 m

  • nosičem až pro 4 jízdní kola

  • bezpečnostním sejfem 

Informujte se na možnost rozšíření za výhodných podmínek včetně montáže!

Doplňky vyobrazené na fotografiích níže, nejsou součástí této nabídky. 

Typ vozu:Polointegrovaný vůz
Rok výroby:2024
Uvedeno do provozu:není v provozu
Najeto km:0
Podvozek:Peugeot Boxer
Dostupnost:ihned
Možnost odpočtu DPH:ANO
Servisní kniha:NE
Počet dveří:3
Počet míst pro jízdu:6
Počet lůžek:6
Barva:bílá

Technická specifikace

Motor:2.2
Palivo:Nafta
Výkon: 103 kW / 140 PS
Emisní norma:EURO 6D
Délka (mm):6 483
Šířka (mm):2 340
Výška (mm):2 910
Pohotovostní hmotnost (kg):2915
Celková hmotnost (kg):3500
Užitečná hmotnost = doložnost (kg):585

Detaily podvozku

Detaily obytné části

XGO Dynamic 22P Plus
Cena:
1 611 800 Kč *
* včetně 21 % DPH
Chci vědět víc