Nový obytný vůz XGO Dynamic 95G - model 2024

alkovna

Nový obytný vůz XGO Dynamic 95G - model 2024

alkovna

Základní specifikace

pro jízdu
4 místa
na spaní
5 míst
řidičský průkaz
skupina B
doložnost
472 kg
toaleta
chemická
sprcha
vnitřní
převodovka
manuální

Stručná charakteristika vozu

Moderní alkovna XGO 95G od osvědčeného italského výrobce se pro nadcházející sezónu dodává na osvědčeném podvozu Peugeot Boxer s motorem o objemu 2,2 l a výkonu 103 kW / 140 koní.  Pohonnou sílu na přední nápravu přenáší 6-ti stupňová manuální převodovka.  Bezpečnost posádky v kabině vozu zvyšují 2 airbagy, ABS i ESP.  Pro pohodlí posádky jsou samozřejmostí manuální klimatizace, tempomat, centrální zamykání, elektricky ovládaná přední okna i zrcátka. Oceníte také elektrickou stahovací postel pro 2 spáče, kterou najdete právě jen ve variantě Plus.

V naší TOP DOVČA edici najdete navíc i 2 DIN autorádio s Bluetooth, USB a dispejem pro zobrazování obrazu ze zadní couvací kamery, která je již také namontována. Kromě toho se můžete těšit na nadstandardní lednici o objemu 141 litrů a stylové dvoubarevné polstrování z odolné ekokůže.

DÁLE DOPORUČUJEME DOKOUPIT: 120 Wp solární panel, markýzu, nosič na kola, bezpečností sejf a plynový alarm. Všechny tyto prvky nabízíme výhodně ve speciálním balíčku včetně profesionální montáže. Informujte se o této možnosti.

Popis interiéru

V obytném voze typu alkovna naleznete 6 pohodlných lůžek pro spánek (5 standardních a 1 rozkládací) a celkem 4 místa s bezpečnostními pasy pro cestující. Interiér je prosvětlen úspornými LED svítidly. Nádrž na čerstvou vodu pojme 100 litrů této nezbytné tekutiny. Odpadní voda je shromažďována v nádrži o kapacitě 100 litrů.

Koupelna s chemickým WC s kazetou o objemu 18 litrů je elegantně oddělena od sprchového koutu. Komfort ohledně teplé vody a vytápění ve vozidle i během zimních měsíců je zajištěn automatickým systémem Truma Combi C4 s digitálním ovládáním CP 100. Bojler s kapacitou 10 litrů horké vody zajistí dostatek teplé vody pro sprchování. Součástí vybavení je také velká automatická trojkombinovaná lednice o objemu 141 litrů (plyn/12 V/220 V). Zásoba plynu je uložena ve dvou velkých plynových lahvích (2 x 11 kg), umístěných ve skříni přístupné z venku.

Příjemným detailem jsou šuplíky s plynulým dojezdem a aretací, pákové baterie na umyvadle, ve sprše i ve dřezu. Panoramatické okno poskytuje široký výhled z vozu do krajiny. Sítě proti hmyzu a zatemňovací rolety jsou instalovány na všech oknech, včetně střešních. Vstupní dveře do obytné části jsou navíc vybaveny moskytiérou.

V zadní části vozu se nachází prostorná garáž pro váš náklad se vstupními otvory o rozměrech 850 x 700 (1050 x 750) mm.

Vůz může být dovybaven:

  • 120 Wp solárním panelem

  • markýzou až 4 m

  • nosičem až pro 4 jízdní kola

  • bezpečnostním sejfem

Informujte se na možnost rozšíření za výhodných podmínek včetně montáže!

Doplňky vyobrazené na fotografiích níže, nejsou součástí této nabídky. Fotografie zachcují náš starší vůz s namontovanými doplňky a slouží jako ilustrační.

Typ vozu:Alkovna
Rok výroby:2024
Uvedeno do provozu:není v provozu
Najeto km:0
Podvozek:Peugeot Boxer
Dostupnost:ihned
Možnost odpočtu DPH:ANO
Servisní kniha:NE
Počet dveří:3
Počet míst pro jízdu:4
Počet lůžek:5
Barva:bílá

Technická specifikace

Motor:2.2
Palivo:Nafta
Výkon: 103 kW / 140 PS
Emisní norma:EURO 6D
Délka (mm):7 414
Šířka (mm):2 340
Výška (mm):3 100
Pohotovostní hmotnost (kg):3028
Celková hmotnost (kg):3500
Užitečná hmotnost = doložnost (kg):472

Detaily podvozku

Detaily obytné části

XGO Dynamic 95G
Cena:
1 676 650 Kč *
* včetně 21 % DPH
Chci vědět víc