Obytný vůz XGO Dynamic 95P Plus model 2022

polointegrovaný vůz

Obytný vůz XGO Dynamic 95P Plus model 2022

polointegrovaný vůz

Základní specifikace

pro jízdu
5 míst
na spaní
6 míst
řidičský průkaz
skupina B
doložnost
472 kg
toaleta
chemická
sprcha
vnitřní
převodovka
manuální
rozměry (d/v/š)
7 414/2 910/2 340 mm

Stručná charakteristika vozu

Komfortní polointegrovaný obytný vůz na podvozku Fiat Ducato s motorem Multijet 2,3 l o výkonu 105 kW / 140 k, manuální 6-ti stupňovou převodovkou, 2 airbagy, centrálním zamykáním, autorádiem BLAUPUNKT s Bluetooth a USB. Vůz je dále vybaven denním svícením, manuální klimatizací, tempomatem, el. ovládanými okny i zrcátky, solárním panelem 100W, 4 m markýzou s osvětlením nosičem pro 4 jízdní kola Fiama a couvací kamerou s nočním viděním.

Označení Plus značí, že vůz je vybaven elektrickou sjížděcí postelí na které se pohodlně vyspí 2 cestující. Postel je umístěna v přední části obytné nástavby v prostoru nad stolkem v jídelně, přitom ale neblokuje východ ven z vozu.

Jednotkové ceny za noc naleznete v přehledném ceníku. Nezapomeňte se také seznámit s naší bohatou nabídkou příslušenství pro váš dokonalý zážitek z cestování v obytném voze.

Popis interiéru

6 komfortních lůžek na spaní (5 standardních a 1 rozkládací), LED osvětlení interiéru, nádrž na pitnou vodu 100 litrů, vyhřívaná nádrž na odpadní vodu 120 litrů, chemické WC s kazetou na 15 litrů, plynové topení a ohřev vody Truma Combi C4 (bojler 10 litrů), místo pro 2 velké plynové lahve (2 x 11 kg), velká automatická lednice - trojkombinace (plyn/ 12V/ 220V) o objemu 140 litrů, 3 plotýnkový plynový vařič, šuplíky s dojezdy, dřez, umyvadlo i sprcha jsou vybaveny pákovými bateriemi,  panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech a dveřích, zatemňovací rolety na všech oknech včetně střešních, prostorná garáž, velikost dveří garáže 1220 x 970 mm, vestavěný bezpečnostní sejf, solární panel 100W, nosič pro 4 jízdní kola Fiamma, markýza Thule Omnistor 4 m a osvětlení pod markýzou

Detaily podvozku

Detaily obytné části

Bezpečnost v ceně pronájmu

  • senzor pro detekci zplodin hoření, kouře, propan-butanu, metanu i narkotizačních plynů
  • bezpečnostní sejf
  • tažné lano 5t

Další vybavení v ceně pronájmu

prodlužovací kabel 220 V na "bubnu" a návinem 25 m i s redukcemi CEE, termo clona na okna kabiny řidiče, WC příslušenství (chemie a toaletní papír na týden), hadice pro tankování pitné vody s redukcemi, venkovní koberec 3 x 4 m, kompletní vybavení kuchyně včetně kávovaru Dolce Gusto a rychlovarné konvice, tažné lano 5 t, zakládací klíny, malé vyvažovací klíny, upínací popruhy pro markýzu, drobný spotřební materiál (sáčky do odpadkového koše, kuchyňské utěrky, papírové tácky, alobal...) a samozřejmě povinná výbava (lékárna, výstražné vesty pro každého ve voze, výstražný trojúhelník, hasicí přístroj, sada náhradních žárovek a pojistek, sada pro opravu pneumatik)

Dálniční známka pro ČR a povinná výbva jsou samozřejmostí.

Podmínky pronájmu

  • Minimální věk řidiče: 25 let
  • Minimum řidičských zkušeností: 5 let
  • Minimální doba pronájmu: 7 nocí (červen–srpen), 3 noci (po zbytek roku)
  • Při pronájmu kratším než 8 nocí bude k ceně pronájmu automaticky připočítán servisní poplatek ve výši 1 500 Kč za přípravu vozu a objednaného příslušenství
  • Povolený nájezd kilometrů je 300 km/noc
  • Při pronájmu delším než 15 nocí není nájezd kilometrů nijak omezen
  • Vratná kauce 25 000 Kč